slidepic1 slidepic2 slidepic3 slidepic4

שמאי נזיקין

שמאי נזיקין מקצועי

למרות שכל אחד מאיתנו היה רוצה להיות בטוח שכל הרכוש שלו יוכל לעמוד בכל נזקי הטבע ובכל מיני תופעות שונות שעלולות להתרחש, כולנו יודעים שזה לא כך. בין יתר הגורמים שעלולים ליצור נזקים ברכוש שלכם ניתן לראות את נזקי האש, את נזקי המים וכדומה, ואין ספק שכדאי להעריך נזקים כאלה צריך שמאי. שמאי נזיקין הוא האדם שלו יש את כל הניסיון הדרוש כדי להבין מה ערכו של הנזק, ויש לא מעט מקרים שבהם צריך לפנות אל איש מקצוע כזה. 

שמאי נזיקין

שמאי מומחה 

זה לא משנה אם הנזק שקרה אצלכם נגרם כתוצאה מרטיבות, משריפה או בכל מיני תופעות אחרות, כי מה שחשוב באמת זה לדעת שאתם פונים אל האדם המקצועי ביותר. שמאי נזיקין שיוכל לתת לכם שירות מוביל הוא אדם שעוסק בתחום הזה מזה שנים, ולכן הדבר החשוב ביותר לבדוק זה שאתם פונים אל שמאי מנוסה. 

 

למה חשוב להעריך את הנזק


אם ניקח לדוגמא מקרים שבהם פרצה שריפה וחלק מהבית נשרף, זה ברור שצריך להזמין שמאי נזקים כדי לדעת ולהבין מי צריך לשאת באחריות, וגם עד כמה האחריות הכלכלית גבוהה. לכל אדם שיש לו ביטוח על הבית יש גם מי שישלם על נזק כזה, ורק שמאי אלמנטרישהתמחותו הינה שמאות נזיקין יוכל להעריך את הנזק בצורה נכונה, ובמיוחד אם פונים אל שמאי אובייקטיבי ולא אל שמאי מטעמה של חברת הביטוח.