slidepic1 slidepic2 slidepic3 slidepic4

מה היא בטיחות בעבודה

אנשים שמחליטים להקים עסקים או חברות גדולות צריכים להבין שיש עליהם אחריות כבדה לא רק להצלחת העסק, אלא גם לבריאות ולבטיחות העובדים. התחום של בטיחות בעבודה הוא תחום שיש להתייחס אליו במלוא הרצינות, כי אי התייחסות כזאת עלול להוביל לאסון. זהו תחום שהפעילות בו נועדה לשמור על הבריאות של העובדים וגם להקטין נזקים כלכליים לעסק, כך שאין ספק שכל מי שמנהל עסק גדול צריך לקחת את זה בחשבון. נעשים הרבה מאוד מחקרים בתחום הזה ויש גם קורסים שמכשירים אנשים, וגם אתם צריכים שיהיה לכם איש מקצוע בעסק שזה יהיה התפקיד שלו.

בטיחות בעבודה

נהלים בעסק שלכם

כשמדברים על בטיחות בעבודה יש כמה דברים שצריך להקפיד עליהם, והראשון אלה הם הנהלים. הרבה פעמים קיימים נהלים שאולי נראים בעיני העובדים טרחניים או מוגזמים, אך הנהלים האלה יכולים להיות הנהלים שיצילו חיים. לכן צריך לעבור על הנהלים הקיימים, לרענן אותם ולראות שהם עדיין רלוונטיים, ולאחר מכן התפקיד של מנהל הבטיחות שלכם יהיה לדאוג שהנהלים אכן מתקיימים.

האחריות לבטיחות בעבודה

חשוב ביותר להבין שזה צריך להיות גם אינטרס שלכם, בתור מנהלי העסק, שאכן יתקיימו נהלים ושאכן תהייה עליהם הקפדה. במידה וזה לא יקרה ויתרחש אסון כלשהו לאחד העובדים, האחראים אלה אתם ולכן חשוב כל כך להקפיד על הנושא הזה. הבטיחות בעבודה יכולה להציל לא רק חיים פיזיים של אדם אלא גם את העסק כולו.