slidepic1 slidepic2 slidepic3 slidepic4

 

שמאות טכנית והנדסית

שמאות טכנית והנדסית זה תחום שקשור כמעט לכל אחד מהתחומים בחיים שלנו, כי שמאות כזאת דרושה לנו כשיש בעיה במזגן, במערכת החשמל או בכל מערכת אחרת שאינה פועלת. חשוב להבין שהרבה פעמים לפני שפונים מיד לתיקון הבעיה, עדיף להזמין שמאי שיוכל להעריך את הנזק, ובמיוחד אם מדובר על נזקים בחברות גדולות או מפעלים שבהם הכלים והציוד יקרים במיוחד.  

שמאות טכנית והנדסית

שמאי מקצועי

אחד מהדברים החשובים ביותר שיש לשים לב אליהם כשרוצים לקבל שירות של שמאות טכנית והנדסית, זה שלמעשה פונים אל האדם הנכון. זה שמישהו עוסק בתחום. עצם העובדה ששמאי הינו שמאי רכב או מקרקעין עוד לא מעיד על כך שהוא גם יוכל לתת לכם שירות בכל מה שקשור לשמאות הנדסית, כי מדובר על כלים שונים ועל אופן בדיקה שונה. לכן חשוב לדעת אל מי פונים כי פעמים רבות הדו"ח שאותו יוציא השמאי ישפיע מאוד על תשלום התיקונים. 

שמאי אובייקטיבי

דבר נוסף שצריך להקפיד עליו כשרוצים להזמין את שירותיו של שמאי שעוסק בתחום השמאות הטכנית וההנדסית, זה שהוא באמת יהיה אובייקטיבי. כלומר, עדיף למצוא שמאי שאינו פועל מטעמה של חברת ביטוח כזו או אחרת, כי כשהשמאי כן פועל מטעמן של חברות הביטוח, הוא עלול לכתוב את הדוחות שלו בצורה כזאת. רק שמאי מנוסה ואובייקטיבי יוכל לתת לכם את השירות שלו אתם זקוקים ובהחלט לא כדאי להתפשר על כך.