slidepic1 slidepic2 slidepic3 slidepic4

שמאות צמ"ה ומנופים

הזמנת שמאי בתחום של נזקים מכאניים והנדסיים בציוד הרמה 

אין ספק שבתחום השמאות יש תחומים רבים שבהם יש צורך לקבל שירות, ואחד מהם הוא התחום של שמאות לנזקים מכניים והנדסיים. יש בימינו הרבה סוגים של כלי הרמה שונים, בין אם אלה הם מנופים ובין אם אלה הם כלים אחרים שבהם נעשה שימוש בחיי היום יום. בדרך כלל ציוד הרמה משמש עובדים בתחומים שונים, כי כלי ההרמה לוקחים חלק בפעילות חקלאית, בבניין ועוד. לכן זה טבעי שגם יהיו לא מעט מקרים שבהם הנזקים יהיו משמעותיים, ואין ספק שצריך להעריך את הנזק כדי לדעת איזה פיצוי מגיע או מה גובה ההשתתפות העצמית שצריך יהיה לשלם בעל ציוד ההרמה.

 שמאות צמ

איך בוחרים שמאי 

אם תעשו חיפוש באינטרנט אתם תראו שיש לא מעט אנשי מקצוע שהם שמאים, אך חשוב ביותר לדעת שלא כל שמאי יוכל לתת לכם את השירות שלו אתם מצפים. אם תפנו לשמאי מקרקעין למשל שעוסק מזה שנים בתחום של שמאות מקרקעין, סביר להניח שהוא בכלל לא יוכל לתת לכם שירות בתחום של שמאות מכאנית והנדסית, ולכן כדאי לבדוק מראש שאתם פונים אל שמאי מהתחום.

 

שירות מקצועי ומנוסה 

בבחירת השמאי שאליו אתם פונים כדאי לדעת שהבחירה הטובה ביותר היא אשר מדלסי, כי לו יש את כל הניסיון הדרוש בתחום. שנים רבות של שמאות נתנו לו את היכולת להבין שכל מקרה הוא לגופו וכי תמיד יש לבדוק את ציוד ההרמה על פי כל הכללים והחוקים.