slidepic1 slidepic2 slidepic3 slidepic4

הדרכות עזרה ראשונה

ידע ומיומנות בנושא עזרה ראשונה הוא חשוב מאוד, מאחר ועזרה איכותית ומקצועית יכולה להציל חיים. רופאים רבים מעידים, כי נתינת עזרה מתאימה ויעילה יכולה למנוע הדרדרות של המצב למצב קשה יותר, למשל במקרים של פציעות, חנק או סכנה בריאותית אחרת, בהן פעולת החייאה מיידית והיכרות עם מצבי חוסר הכרה שונים, עד להגעת כוחות הצלה ועזרה ראשונה וכן ידע בנוגע לחבישות ודימומים במקרים של חתכים מסיביים או טיפול נכון בנפגעי טראומה, יכולה לסייע רבות.

הדרכות עזרה ראשונה והחייאה הינן פתרון שיכול להציל חיי אדם. הסיבה לכך היא פשוטה, אדם שמתמוטט באופן פתאומי ייזדקק לטיפול מיידי ויעיל שיוכל לסייע לו ולמנוע הדרדרות בתהליך שהוא עלול לעבור, כתוצאה ממצב חירום זה.

הדרך לכך והטכניקות של החייאה נכונות נלמדות בהדרכות אלו, שיכולות לשמש יחידים וגם קבוצות על פי מספר שעות הלימוד. ישנן הדרכות קצרות של 4 שעות וישנן כאלו של 120 שעות.

 

הדרכות עזרה ראשונה

  

הדרכת עזרה ראשונה במקומות עבודה

התדריכים יכולים לסייע גם בלמידה של דרך הטיפול בנפגעים שלוקים לפתע בשבץ מוחי, דום לב והאופן שבו ניתן להעניק עזרה דחופה במצבים אלה. כמו-כן, הם מאפשרים ללומדים לתרגל את פעולות ההחייאה והעזרה עצמה, תוך שהם מועבריםבמקצועיות על ידי מדריכי עזרה ראשונה מוסמכים ובכירים, אשר הינם בעלי ידע רב ונרחב בתחום. כאמור, ההדרכות מתאימות הן ליחדים והן לקבוצות כגון הורים לילדים ותינוקות, שחייבים להיות בעלי ידע מתאים למקרים של חנק או נפילה וכן מורים, גננות, מדריכים, מעבירי שיעורי ספורט, מדריכי טיולים, נהגים בחברה, עובדי משרד או מפעל, ממוני בטיחות, מצילים או חובשים ומגישי עזרה ראשונה, אשר מעוניינים לקבל תעודה מוסמכת בתחום.

"בדק" מציעה הדרכות בטיחות והדרכות עזרה ראשונה איכותיות ומקצועיות, שמועברות על ידי מדריכים מוסמכים בכל אחד מתחומים אלו,

שלמידתן תעניק עזרה רבה במצב של חירום. 

חברתנו מספקת מוצרי עזרה ראשונה, ומבצעת רענונים למחזיקי תעודת מע"רים.